Szukanie auta na zamówienie

Czy warto zdecydować się na takie działania? Policzmy!
Wyjazd na jedne oględziny to koszt ok 200-400 zł, uwzględniając posiłek, kawę i paliwo. Super, jeśli za pierwszym razem dokonasz trafnego wyboru. Dochodzą także koszty technicznej oceny tj. dobry czujnik lakieru – 400 zł. Wizyta z komputerem diagnostycznym na miejscu – 500 zł. Analiza na stacji diagnostycznej lub w serwisie – od 100 do 300 zł. Sprawdzenie pojazdu po VIN –  30 zł. Jaki jest zatem koszt zakupu? Około 1700 zł! Sporo, prawda? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić, aby te 2000 złotych zostały w Twojej kieszeni.

szukanie auta na zamówienie
inspekcja pojazdu

Inspekcja pojazdu który zamierzasz kupić

Znalazłeś auto „raptem” 250 kilometrów od Ciebie? Zastanawiasz się czy warto poświęcić czas i pieniądze na oględziny? Co, jeśli okaże się, że auto nie jest takie jak mówił sprzedawca przez telefon? Czy nie lepiej uzyskać niezależną ocenę wykonaną przez specjalistę technicznego? Zleć inspekcję wybranego pojazdu i dowiedz się czy warto wydać na niego pieniądze!

Poradnik jak kupić używany samochód

Zakup używanego samochodu to duże wyzwanie. Ten kto kupował, wie o co chodzi. Jak kupić dobry samochód? Na co trzeba uważać? Jakie elementy trzeba koniecznie sprawdzić? Jakie masz prawa jeśli okazało się, że samochód jest niezgodny z opisem? Na te i inne pytania odpowie nasz poradnik „Jak kupić dobre, używane auto”.

poradnik jak kupić auto
auto gwarancja

AutoGwarancja dla pojazdu używanego

Jeśli nie kupujesz auta salonowego z firmową gwarancją, nigdy nie możesz być pewny czy po wyjeździe od sprzedawcy coś się nie zepsuje. Tak już jest z używanymi samochodami. Mamy produkt, który pomoże Ci spać spokojnie. AutoGwarancja na samochód używany w kilku opcjach, pozwoli spokojnie użytkować samochód bez obawy o koszty.

Zwrot za zakup pakietu ubezpieczeń OC AC NNW

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty naszych ubezpieczeń i obniż je o 8%! Tak! Dostaniesz od nas zwrot za wybrane ubezpieczenie w postaci karty paliwowej o wartości 8% od wpłaconej składki. W ofercie mamy 14 Towarzystw Ubezpieczeniowych więc będzie z czego wybierać. Pamiętaj, oferta dotyczy zakupu całego Pakietu.

zwrot za zakup OC AC
ubezpieczenie na życie

Atrakcyjne ubezpieczenie na życie

Każdego dnia poruszasz się samochodem lub innym środkiem lokomocji. Każdego dnia narażony jesteś na nieprzewidziane zdarzenie mogące spowodować nagłą śmierć. Myślimy o Tobie i Twoich najbliższych. Kiedy zostaniesz naszym klientem, otrzymasz od nas ubezpieczenie na kilkaset tysięcy złotych zupełnie za darmo.

Karta podarunkowa BP

Zostań naszym stałym klientem. Doceniamy lojalność i stałą współpracę. W ramach podziękowania będziemy mieli dla Ciebie Karty Podarunkowe do Media Markt lub na stację BP.

karta bp
audyt strony www

Audyt Twojej strony WWW

Zastanawiasz się dlaczego Twoja strona internetowa nie generuje nowych klientów? Niby jest, ale jakby jej nie było. Prawdopodobnie coś jest nie tak. Zrealizujemy dla Ciebie bezpłatny audyt strony www. Wskażemy jej słabe strony, zaproponujemy wprowadzenie zmian, dostosujemy ją do realiów dzisiejszego rynku. Nie zwlekaj! To nic nie kosztuje, a wiedza którą otrzymasz będzie bezcenna.

Marketing Szeptany dla Twojej firmy

Twoja firma się rozwija? Podejmujesz różne działania mające na celu pozyskanie klienta? Nasz unikatowy produkt zdecydowanie wykracza poza zakres klasycznych rozwiązań. Napiszemy o Tobie i Twojej firmie na dziesiątkach forów i blogów. Zrobimy to bardzo profesjonalnie i w sposób niewzbudzający podejrzeń. To, co pojawi się w sieci, pozostanie tam na lata.

marketing szeptany
karta media markt

Karta podarunkowa MM

Zostań naszym stałym klientem. Doceniamy lojalność i stałą współpracę. W ramach podziękowania będziemy mieć dla Ciebie Karty Podarunkowe do Media Markt lub na stację BP.

Audyt korzyści podatkowych z wyboru opcji finansowania

Planujesz zakup pojazdu? Warto się zastanowić, jakie finansowanie przyniesie Twoje firmie najwyższe korzyści podatkowe. Do wyboru masz wiele opcji finansowania. Leasing operacyjny, finansowy, mobilny, na kilometry, pożyczkę leasingową, kredyt samochodowy, najem długoterminowy, a nawet zakup za gotówkę. Każde rozwiązanie potrafi być mniej lub bardziej korzystne podatkowo w zależności od tego, jaki pojazd wybierasz, jaki będzie dokument zakupu, jaka jest forma prowadzonej działalności oraz wielu, wielu innych czynników. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną analizę, która pokaże Ci, jakie rozwiązanie okaże się najlepsze.

audyt korzyści podatkowych