Kontakt

L E A S I N G  24     P O Z N A Ń

 

Jesteśmy częścią grupy Social Banking S.A. Nasze powstanie i rozwój jest odpowiedzią na potrzeby naszych lokalnych klientów.

Nasz zespół składa się z grupy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kierujemy się najwyższymi wartościami podczas pracy z klientem. Możesz mieć pewność, że działamy dyskretnie i szanujemy Twoją prywatność. Jako broker, nie ograniczamy się do pojedynczych produktów. Mamy w portfelu praktycznie wszystkie dostępne narzędzia. Idziemy z duchem czasu.

Najnowsze technologie IT wykorzystujemy do wzmocnienia relacji i stałego podnoszenia jakości obsługi posprzedażowej. Dla naszych klientów oprócz standardowej obsługi od A-Z wykonujemy nie tylko weryfikację dostawcy, od którego chcesz zakupić pojazd, ale także sprawdzamy sam samochód.

Poznaj nasz zespół, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Poznaj nasz zespół

null

Filip Steinke

Członek Zarządu spólki

+48 607 916 979
f.steinke@leasing24.poznan.pl

null

Monika Steinke

Specjalista ds. sprzedaży kredytów i pożyczek

+48 693563673
m.steinke@socialbanking.pl

null

Magdalena Cieśla

Specjalista ds. finansowania pojazdów

+48 609 100 177
bok@leasing24.poznan.pl

null

Urszula Szczerba - Olczak

Koordynator ds. rozwoju sieci wewnętrznej

+48 665 859 353
u.szczerba-olczak@socialbanking.pl

null

Monika Borczuk

Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

+48 519 109 131
m.borczuk@autokredyt.pl

null

Agnieszka Sierant

Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych i firmowych

+48 519 109 130
a.sierant@autokredyt.pl

null

Paweł Daniluk

Mobilny Specjalista ds. kredytów i leasingów

+48 601 640 889
p.daniluk@socialbanking.pl


Formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.czytaj więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania mi informacji handlowej drogą elektronicznączytaj więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazywania danych osobowych innym podmiotom gospodarczymczytaj więcej...

Dane kontaktowe:

Leasing 24 Poznań 
jest częścią Social Banking S.A.
Oddział Poznań
ul. Józefa Rymera 7
61-407 Poznań

TEL/FAX : 61 8329050

INFOLINIA 609 545 414